Sosyal bilimler alanında ulusal ve uluslararası konferans, sempozyum, makale çağrısı vb. duyuruların yapıldığı mail listesine üye olmak için "Sos-Msgsu-Akademik-Duyurular" adlı gruba aşağıdaki linkten üyelik isteği gönderebilirsiniz:

 

https://groups.google.com/forum/#!forum/sos-msgsu-akademik-duyurular 

02.09.2020

Değerli aday öğrenciler, bu sene içerisinden geçmekte bulunduğumuz Covid-19 salgını nedeniyle ve fiziksel teması azaltmak amacıyla bölümümüz 2020-21 Güz dönemi lisansüstü başvurularını yalnızca başvuru dosyaları üzerinden değerlendirecektir. Yazılı sınav ve mülakat yapılmayacaktır. Başvuru için gerekli belgeleri ve başvuru ile kayıt tarihlerini üniversitemizin resmi sayfasında yapılan duyurulardan takip edebilirsiniz.

11.08.2020

 

 

Türkiye sosyolojisinin öncü isimlerinden, uzun yıllar boyunca bölümümüzde ders vermiş olan hocalarımızın hocası Cahit Tanyol'u kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Başımız sağolsun.

ADRES

Bu internet sitesi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü araştırma görevlileri tarafından duyurular ve iletişim konusunda kolaylık sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bölümün resmi sitesi değildir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Sosyoloji Bölümü

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. No: 71

Bomonti/Şişli

+90 212 246 0011/5300

sosyoloji@msgsu.edu.tr

  

Bölüm Sekreteri:

Arzu Dağlaroğlu